Про компанію

Міжнародна правнича компанія - злагоджена команда відданих своїй справі професіоналів, що мають великий досвід у різних галузях права та надають повний спектр юридичних послуг.

Історія Міжнародної правничої компанії починається в 1997 році, з часу зародження та становлення господарсько-правової сфери життя України. Протягом всієї історії свого існування Компанія зарекомендувала себе серед клієнтів і колег в якості одного з провідних та авторитетних гравців українського юридичного ринку. Більш ніж 17-річний досвід роботи дозволяє нам чітко визначати дійсно важливі аспекти ведення юридичного бізнесу в Україні.

Сьогодні Міжнародна правнича компанія - це група кваліфікованих юристів, які отримали ступінь магістрів права у провідних вищих навчальних закладах, безперервно удосконалюють себе і свій досвід на основі дотримання етичних та професійних стандартів, мають наукові ступені у сфері права і досвід роботи в державних установах і приватних українських юридичних фірмах.

Основоположні принципи роботи нашої компанії - відданість інтересам наших клієнтів, чітке розуміння їх потреб, індивідуальний підхід та відповідальне ставлення до поставлених завдань. Нашим ключовим ресурсом в дотриманні цих принципів є наша команда, а головним індикатором успіху - звернення все нових клієнтів за рекомендацією вже існуючих.

Ми орієнтуємося на довгострокову співпрацю з нашими клієнтами, докладаючи максимум зусиль для вирішення їх проблем з максимальним ефектом і з найкращими для клієнтів результатами.

Партнерство з юристами в інших регіонах країни, а також країнах ЄС та СНД дає можливість забезпечити високий рівень обслуговування клієнтів, підприємницькі інтереси яких охоплюють не лише територію України.

Про надійну репутацію Компанії свідчить і високий рівень співпраці з відомими українськими та іноземними компаніями. Кожна справа, доручена нам - унікальна, і принцип індивідуального підходу до кожного клієнта допомагає нам успішно вести справи приватних осіб і компаній, що здійснюють діяльність в найрізноманітніших сферах господарської діяльності.

Єрмак Андрій Борисович
Засновник і директор
Андрій займається практичною діяльністю в різних областях права вже понад 20 років.